Podłącz "cyfrówkę" do iPoda

Do przetransportowania danych pomiędzy różnymi urządzeniami - takimi jak np. odtwarzacze MP3 czy aparaty cyfrowe - potrzebny jest zazwyczaj dostęp do komputera. Produkt o nazwie Hitch USB 101 rozwiązuje ten problem, gdyż jest w stanie połączyć ze sobą praktycznie każde urządzenie wyposażone w port USB.

Hitch dysponuje obudową o wymiarach 11 x 6,6 x 2,3 mm, natomiast jego waga to 230 g. Urządzenie wyposażone zostało w dwa porty USB 2.0, dzięki którym może połączyć ze sobą praktycznie każde urządzenie. Będziemy więc mogli bez problemu np. przesłać zdjęcia z aparatu cyfrowego na iPoda.

Podłącz "cyfrówkę" do iPoda

Hitch USB 101

Wygodną obsługę zapewnia wbudowany 2,5-calowy wyświetlacz LCD. Aby skopiować dane, wystarczy po prostu wybrać pliki, które chcemy przesłać, i nacisnąć przycisk SEND. Hitch wspiera protokół PTP (Picture Transfer Protocol) oraz urządzenia wyposażone w system plików Fat 8/16/32 i jest kompatybilny z systemem zabezpieczeń Digital Rights Management (DRM). Warto również wspomnieć, że do zasilania służy bateria wielokrotnego ładowania. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego opartego na Linuksie.

Niestety cena urządzenia nie jest na razie znana.