Podpisz sobie notebook!

Medion MIM 2220 - to nazwa notebooka, który wkrótce pojawi się w ofercie niemieckiej firmy Medion. Co ciekawe, nabywca komputera będzie mógł zamówić obudowę, na której znajdzie się wybrana przez niego grafika (np. zdjęcie właściciela notebooka).

Medion MIM 2220 standardowo wyposażony jest w 15,4-calowy panoramiczny wyświetlacz LCD o rozdzielczości WXGA współpracujący z zintegrowanym układem graficznym Intela, procesor Intel Pentium M 735A taktowany częstotliwością 1,70 GHz oraz 256 MB pamięci DDR2 (z możliwością rozbudowy do 1 GB). Dane możemy składować na dysku twardym o pojemności 40 GB i zapisywać na płytach DVD. Połączenie z Internetem zapewnia moduł FastEthernet oraz karta bezprzewodowa Intel Pro (802.11g), natomiast komunikację z innymi urządzeniami - trzy porty USB 2.0 i jeden Firewire. Warto też wspomnieć o slocie kart PCMCIA typu II oraz preinstalowanym systemie Windows XP Media Center Edition. Wersja podstawowa notebooka została wyceniona na 730 USD.

Opisane parametry nie są niczym szczególnym. Ciekawa jest za to pewna opcja udostępniona na stronie producenta. Dopłacając ekstra 80 USD mamy bowiem możliwość przesłania własnego zdjęcia, które zostanie umieszczone na obudowie naszego komputera. Będziemy się wtedy mogli pochwalić naprawdę "osobistym komputerem". Medion MIM 2220 powinien trafić do sprzedaży 1 sierpnia.

Strona producenta: Medion.