Podrasuj Swój Komputer 2 - wielki finał drugiej edycji

Intel Core2 Q6600 QuadCore, GeForce 8800 Ultra i płyta główna EVGA nForce 680i SLI Mainboard Premium BlackPearl, a wszystko chłodzone za pomocą najbardziej zaawansowanego systemu wodnego Zalman Reserator 2. To krótka charakterystyka zmodernizowanego peceta zwycięzcy naszego konkursu "Podrasuj Swój Komputer 2". Cały zestaw kosztuje, bagatela, 18 000 zł. Kolejny szczęśliwy laureat cieszy się już podrasowanym sprzętem. Czas na oficjalne ogłoszenie wyników i podsumowanie akcji.

Drugą edycję naszej zabawy ogłosiliśmy na początku czerwca. Tak jak i poprzednio, zwycięzcy obiecywaliśmy modernizację komputera za kwotę minimum 10 tysięcy złotych. Tym razem chętnych było znacznie więcej. Swoje maszyny zgłosiło do nas ponad 7500 osób z całej Polski. Stronę konkursu odwiedziło zaś łącznie 130 tysięcy osób.

Po dwutygodniowym etapie zgłoszeniowym, tradycyjnie już pozostawiliśmy wam podjęcie decyzji o tym, komu należy się nagroda główna. Przyznając punkty modernizacji (od 1 do 5) decydowaliście, czyj komputer powinien trafić w ręce Michała Desperaka, specjalisty z firmy Komputronik. Metody perswazji głosujących niewiele się zmieniły od ostatniej edycji. Oprócz przekonywujących opisów, dalej prosiliście o rewanż w komentarzach, uruchamialiście kontakty w internetowych społecznościach i forach. Walka nie była tak emocjonująca jak w pierwszej edycji. Bezkonkurencyjny okazał się jeden uczestnik, który dzięki wsparciu licznej rzeszy zaprzyjaźnionych i tych zupełnie nieznanych sobie osób skupionych wokół modelarstwa, wysforował się na prowadzenie. Ponieważ liczba głosów była bardzo znacząca, nie omieszkaliśmy wnikliwie sprawdzić czy na pewno zostały oddane poprawnie. Po weryfikacji, nie mieliśmy już żadnych wątpliwości kto tym razem zdobył główną nagrodę. Potem nie pozostało nam już nic innego, jak udać się w podróż w kierunku zachodniej granicy.

Wnętrze starego komputera naszego laureata

Wnętrze starego komputera naszego laureata