Podrasuj Swój Komputer - głosowanie rozpoczęte!

Zakończyliśmy pierwszy etap konkursu "Podrasuj Swój Komputer" - przyjmowanie zgłoszeń. Teraz rozpoczynamy etap drugi - głosowanie. Od waszych głosów zależy kto zostanie zwycięzcą naszej akcji i czyja maszyna zostanie poddana modernizacji za kwotę 10 000 zł.

Podczas pierwszego etapu swoje komputery zgłosiło do nas 5500 użytkowników. To właśnie spośród nich wybrany zostanie ten, którego komputer trafi w ręce ekspertów z firmy Komputronik, która zmodernizuje jego podzespoły tak, by spełniał nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. Kwota modernizacji to około 10 tysięcy złotych.

Etap drugi, który rozpoczęliśmy dziś dokładnie o północy, potrwa przez najbliższe dwa tygodnie. Macie więc dużo czasu na przemyślenie swoich wyborów. Dokładnie przejrzyjcie karty uczestników, nie przyznawajcie swoich głosów pochopnie.

Moduł głosowania znajdziecie na Kartach Uczestników konkursu. Każdemu ze zgłoszonych komputerów można przyznać od 1 do 5 punktów modernizacji. Każdy z Was może zagłosować na dany komputer tylko raz. Możecie głosować na wszystkich dostępnych Kartach Uczestników poza swoją.

W prawym górnym rogu każdej karty znajduje się ikona komputera, a pod nią procentowa wartość szansy na podrasowanie tego zgłoszenia. Będzie ona rosła lub malała, w miarę tego jak rozkładać się będą wasze głosy. To właśnie od Was zależy, który komputer zasłuży na podrasowanie. Zapraszamy do kontynuowania zabawy.