"Podrasuj Swój Komputer - ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń"

Godziny zostały już do zamknięcia pierwszego etapu naszego konkursu "Podrasuj Swój Komputer", w którym do wygrania jest modernizacja peceta za kwotę 10 000 zł. Wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w naszej akcji, a jeszcze nie zgłosili nam swojego sprzętu, mają coraz mniej czasu. To już ostatni dzwonek przed rozpoczęciem etapu drugiego - głosowania.

Przypomnijmy. Nagrodą w naszym konkursie jest modernizacja i wymiana podzespołów w posiadanym przez Was komputerze. Wszystko to za kwotę 10 000 zł. Wystarczy, że na stronie podrasuj.idg.pl wypełnicie formularz, w którym przedstawicie krótką charakterystykę posiadanego przez Was sprzętu i uzasadnicie dlaczego to właśnie Wasz komputer powinien zostać "podrasowany", a już niebawem możecie stać się posiadaczem komputera o którym nawet się wam nie śniło.

Dokładnie o północy z 14 na 15 luty zakończymy przyjmowanie wszystkich zgłoszeń komputerów, które chcielibyście poddać modernizacji. Do tej godziny macie czas, by zgłosić się do nas ze swoją maszyną i sprawić by żaden program i żadna gra nie doprowadziły waszego peceta do zadyszki.

Podrasuj Swój Komputer - strona główna konkursu

Podrasuj Swój Komputer - strona główna konkursu

Jest o co walczyć. Znamy już pierwszy szczegół modernizacji zdradzony nam przez Michała Desperaka, z firmy Komputronik, osoby, która będzie odpowiedzialna za wymianę podzespołów w komputerze zwycięzcy (wywiad z nim możecie przeczytać tutaj). Będzie to Intel Core 2 Duo E6600 podkręcony do 3,2 GHz. Procesor ten kosztuje około 1300 zł, a stanowi on tylko jedną z części składowych, w jakie wyposażony zostanie zwycięzca.

Drugi etap, który potrwa do 28 lutego, polega na tym, że każdy z Was, ma możliwość przyznawania ocen (od 1 do 5), zgłoszonym do modernizacji komputerom. Na każde zgłoszenie możecie zagłosować tylko raz. Z oczywistych względów nie można przyznawać głosów sobie. Etap ten potrwa dwa tygodnie, więc macie sporo czasu by przemyśleć swoje decyzje, przyjrzeć się dokładnie kartom uczestników i ocenić wedle Waszego uznania, czy dany pecet zasługuje na to by zostać podrasowany.

Do tej pory swój udział zgłosiło ponad 5000 użytkowników. Dołącz do grona tych, którzy mają szansę na technologiczny skok na miarę XXI wieku.