Podrasuj swój komputer z IDG! Weź udział w mega-konkursie!

Wkurza Cię, że nie możesz grać w najnowsze gry? Na widok wymagań sprzętowych najbardziej oczekiwanych przez ciebie produkcji dostajesz ataku wściekłości? Chciałbyś wreszcie dorwać maszynę, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach? To możliwe! Weź udział w naszym konkursie i zobacz jak Twój blaszak zmienia się w źródło prawdziwej MOCY.

Podrasuj swój komputer z IDG! Weź udział w mega-konkursie!

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie konkursu "Podrasuj swój komputer". Dzięki niemu, każdy z uczestników ma szansę wygrać sprzęt swoich marzeń, czyli tuning komputera opiewający na kwotę 10 tysięcy złotych.

Na czym polega zabawa? Rejestrujecie się na stronie konkursu, zgłaszacie posiadany przez siebie komputer, opisujecie sprzęt swoich marzeń oraz powody dla których chcielibyście go mieć i... Głosujecie!

Każdy z uczestników przyznaje innym tzw. punkty modernizaji. Osoba, która zgarnie ich najwięcej wygrywa nagrodę główną.

Proste? Do dzieła! Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14.02.2007 do godziny 24:00. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie.

Uwaga! W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie! Musicie mieć tylko zgodę rodziców, którzy będą was reprezentowali przy odbieraniu nagrody.

Zapraszamy!