Podróże z Simami całkiem realne

Electronic Arts zapowiedziało najnowszy dodatek do mega-popularnej gry The Sims 2. Najnowsza propozycja firmy związana jest z... Podróżami. No cóż, w końcu wakacje za pasem!

Podróże z Simami całkiem realne

Już we wrześniu na rynek trafi dodatek The Sims 2: Podróże. Dzięki niemu będziecie mogli wyrwać swoich ulubieńców z szarej rzeczywistości i rzucić ich w wir niezwykłych przygód, o których sami marzycie.

Twórcy oficjalnego dodatku The Sims 2: Podróże przygotowują dla was trzy warianty zabawy: luksusowy apartament na rozległej, tropikalnej wyspie, biwakowanie na szczycie dziewiczej góry oraz poznawanie unikatowej kultury Dalekiego Wschodu. Wizyta w każdym z trzech wymienionych miejsc będzie nie tylko świetną okazją do odpoczynku, lecz także niezapomnianą przygodą.

"Jestem pewien, że ten dodatek, podobnie zresztą jak wszystkie poprzednie, zostanie entuzjastycznie przyjęty przez graczy. Co ciekawe, już niedługo zobaczymy Simy na wielkim ekranie, czyli nie tylko na monitorze lub wyświetlaczu konsoli. Pamiętajcie o tym!" podkreśla Rod Humble, szef studia Sims.

Na wielkim ekranie? Tak! O tym, że Simsy zmierzają do kin informowaliśmy w tym artykule. Czyżby premiera miała odbyć się już w tym roku? Czekamy z niecierpliwością.