Podróżuj w czasie tańcząc !

Zapewnienie świetnej zabawy to Gra Dance Central 3, która w sposób optymalny wykorzystuje sensor Kinect. Najnowsza, trzecia odsłona kultowej gry jest już dostępna w sklepie Agito.pl.

Przebojowe numery wykonywane m.in. przez Ushera, 50 Centa, Kate Perry,  Backstreet Boys czy Village People, zagwarantują nam doskonałą zabawę oraz niezapomnianą muzyczną  podróż przez epoki i style. Dance Central 3 to kontynuacja najpopularniejszej gry tanecznej na Kinect dla Xbox 360

Dance Central 3

Dance Central 3

W grze Dance Central 3 skanowanych jest ponad 40 punktów na ciele gracza, które to ruchy są przenoszone  na ekran telewizora.  Za sterowanie odpowiadają wyłącznie ruchy ciała gracza więc  nie musi on poznawać kontrolera.  W Dance Central 3 użytkownik naśladuje ruchy taneczne prezentowane przez awatary na ekranie, a w przypadku kiedy nie radzi sobie z krokami, może skorzystać z trybu warsztatowego.

W porównaniu z dwoma pierwszymi seriami, które spotkały się ze znakomitym przyjęciem wśród graczy, Dance Central 3 oferuje kilka nowinek. Muzyczna podróż w czasie  cofa tancerza do lat 70., gdzie poznaje od podstaw style Boogie oraz Disco, poruszając się w rytm kultowych  przebojów, takich jak "Y.M.C.A" - Village People czy "I Will Survive" - Glorii Gaynor. Potem przechodzi przez kolejne dekady - lata 80, 90, rok 2000 oraz 2010. Tutaj czeka na niego nauka tańca w rytmie niezapomnianej "Macareny", przebojów "Ice Ice Baby", "In Da Club" czy "Moves like Jagger".  Każdy z ponad 40 utworów został opracowany przez profesjonalnych choreografów którzy stworzyli oryginalne układy taneczne specjalnie na potrzeby gry.

Oprócz znanych z poprzedniej części trybów wyzwania, walki, fitness, Dance Central 3 pozwala na  popisy ekip oraz imprezy nawet 8 osób w jednym momencie. Zróżnicowanie muzyki, stylów, wyważenie trybów trudności sprawiają, że gra przyciąga na parkiet wszystkich członków rodziny - niezależnie od ich wieku i umiejętności tanecznych.

Dance Central 3 jest dostępna na konsolę Xbox 360 z Kinect, w pełnej polskiej wersji językowej. Cena w sklepie Agito.pl wynosi około 165 złotych.