Podsumowanie tygodnia z The Sims

Witamy w cyklicznym, cotygodniowym podsumowaniu tygodnia z serią The Sims. Czytając poniższy artykuł dowiecie się, jakie nowości pojawiły się ostatnio przy waszym ulubionym tytule i jakie niespodzianki szykują dla Was panowie z EA. Całość jest niezwykle profesjonalna - tekst przygotowujemy wraz z redaktorami popularnego serwisu fanowskiego Simsy.pl. Zapraszamy!

Podsumowanie tygodnia z The Sims

Nieoczekiwanie na rynek gier na telefony komórkowe trafiła The Sims Bowling, w której naszym zadaniem jest po prostu tytułowa gra w kręgle. Jest to zdecydowanie przyjemny produkt, który możemy użyć np. na nudnych lekcjach czy w kolejce w sklepie. Jednak trzeba sobie zadać jedno pytanie. Czy nie jest to kolejny sposób naciągania fanów na zyskanie pieniędzy?

Posiadacze zarejestrowanego egzemplarza The Sims Historie: Z życia wzięte mogą pobrać na swój dysk twardy kolejny oficjalny przedmiot w postaci konsoli DJ-a, którą bardzo dobrze znamy z dodatku Nocne Życie.

Jak donosi serwis gamefly.com druga gra z serii Sims Historie: Z bezludnej wyspy, trafi również na takie konsole jak PS2, Wii czy DS. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat.

Zestaw Deluxe wreszcie trafił do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych. Przypominamy, że jest to połączenie podstawowej gry The Sims 2 oraz dodatku Nocne Życie. Na płycie DVD znajdziemy również 101 filmików nagranych z udziałem samych producentów, które pomogą nam w kłopotach z rozgrywką. Jak dowiedział się serwis Sims Rewolucja, ta specjalna edycja trafi do Europy już w piątek 25 maja.

Wreszcie ukazały się pierwsze konkretne materiały na temat gry The Sims Historie: Ze świata zwierząt. Serwis gamevideos.com opublikował oficjalny zwiastun produktu przedstawiający jego najważniejsze możliwości.

Na oficjalnej stronie internetowej simowej gry, pojawiła się nowa dostawa śmiesznych zdjęć i filmików przedstawiających różne błędy i sytuacje podczas rozgrywki.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Sims Rewolucja!