Podwójna premiera: Samsung otwiera pierwszy sklep w Polsce i pokazuje Galaxy S4

Wczoraj w warszawskim centrum handlowym Arkadia miała miejsce uroczysta prezentacja otwieranego dziś sklepu Samsunga. Wraz z nią odbyła się oficjalna polska premiera smartfona Galaxy S4.

Firmowy sklep Samsunga w będzie czwartym w Europie i pierwszym w regionie. Pierwsi goście będą mogli zajrzeć do niego już dziś o godzinie 16:00. Samsung Brand Store został podzielony na części. W pierwszej znajdują się stanowiska z urządzeniami mobilnymi koreańskiego producenta. Kolejne strefy dotyczą multimediów i rozrywki. Jest także stanowisko serwisowe oraz punkt, w którym automatycznie można pobrać i zainstalować aktualizację oprogramowania.

Samsung Brand Store - otwarcie

Samsung Brand Store - otwarcie

W Samsung Brand Store wydzielono też miejsce dla przedstawicieli operatorów, którzy będą zapewne sprzedawać oferty wraz z urządzeniami Samsunga. Sklep ma powierzchnię 286 metrów kwadratowych i znaleźć go można na parterze CH Arkadia w Warszawie. Jego operatorem jest sieć sprzedaży detalicznej Sferis.

Gwoździem wieczornej premiery był Samsung Galaxy S4 wystawiony na większości stanowisk pierwszej części sklepu. Pierwsze wrażenie - Galaxy S3 z większym ekranem. Dopiero po wzięciu go do ręki widać subtelne zmiany w stylistyce, które objawiają się m.in. rezygnacją z krągłości na rzecz bardziej kanciastych krawędzi obudowy. Tak, jak i w poprzednich topowych modelach duże wrażenie robi ekran smartfona oraz szybkość działania oprogramowania. Niestety w sklepie nie było warunków do dokładniejszego sprawdzenia jak spisuje się nowy, czterordzeniowy procesor montowany w Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Więcej informacji o smartfonie znaleźć można w naszej wiadomości ze światowej premiery Samsunga Galaxy S4.


Zobacz również