Podziel się bólem

Wydawca słynnej gry Postal - Running With Scissors zapowiada wydanie wzbogaconej wersji drugiej odsłony gry, przeznaczonej do rozgrywek w trybie wieloosobowym.

Dodatek będzie nosił tytuł Postal 2: Share the Pain i trafi do rąk graczy pod koniec bieżącego roku. Postal 2 jest kontynuacją jednej z najkrwawszych gier w historii gier komputerowych.

Po raz pierwszy Postal został wydany w 1997 roku i jako jedna z najbardziej brutalnych gier w historii została wciągnięta na czarną listę w USA i zakazana w dziesięciu innych krajach. Druga odsłona gry jest równie brutalna co jej poprzedniczka i została wyposażona w nowy "silnik" graficzny, który sprawił, że wszystkie sceny wyglądają bardziej realnie niż w pierwszej odsłonie gry, a akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby.

Dodatek Postal 2: Share the Pain będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Poza wprowadzeniem kilku opcji rozgrywki wieloosobowej obejmujących m.in. "Gun-Wielding Gary Colemans vs. The Man" "Hasidic Jews vs. Towel-Head Terrorist Tent-Dwellers" czy nowatorskiego "Capture The Flag "spin-off" SNATCH", gra została również wzbogacona o nowe opcje dla rozgrywek w trybie gry singleplayer.

Więcej informacji:

http://www.gopostal.com/home/