Podziemia otwarte dla bohaterów!

Do sklepów na terenie całego kraju trafiła już polska wersja dodatku do popularnej gry RPG studia Ascaron pt. "Sacred: Podziemia".

Okładka polskiego wydania gry Sacred: Podziemia

Okładka polskiego wydania gry Sacred: Podziemia

Pakiet "Podziemia" łączy świat oryginalnego "Sacred "z nowymi, podziemnymi lokacjami. Dodatek powiększa powierzchnię świata gry o ponad 40 %, wprowadzając również dwie nowe postaci, w które mogą wcielić się gracze - Krasnoluda i Demona. Dzięki temu, będzie można jeszcze raz przeżyć przygodę w świecie Ankaria, kierując dwoma nowymi bohaterami lub kontynuować rozgrywkę istniejącymi już postaciami. Co ważne, w świecie gry rozmieszczono antyczne portale, dzięki którym nasi bohaterowie, będą mogli swobodnie przemieszczać się pomiędzy powierzchnią Ankarii, a jej podziemną częścią.

Jak na oficjalny dodatek przystało, "Sacred: Podziemia" wprowadza również dziesiątki nowych, przerażających postaci do pokonania, oraz niezliczoną liczbę nowych rodzajów broni, zaklęć i artefaktów.

Akcja gry rozpoczyna się tuż po pokonaniu Shaddara, który w ostatecznej bitwie zostaje strącony do podziemnego, mrocznego świata. Po fali eksplozji i rozbiciu wieży na kawałki, Nieśmiertelne Armie, które przez wiele lat niszczyły ziemie Ankarii, zostały rozbite i pogrążyły się w chaosie. Niestety, w mroczne odmęty zostaje wciągnięty również bohater, w którego wciela się gracz.

Jak się wkrótce okazuje podziemny świat nie jest jednak tylko pełen zła i zgnilizny - można w nim znaleźć również ciekawe i piękne miejsca. Odwiedzimy m.in. antyczne ruiny miasta krasnoludów i poznamy zupełnie nowe rasy. Odkryjemy społeczność ludzi-insektów, którzy budują miasta na gigantycznych stworzeniach, podobnych do gąsienic. Poznamy również ludzi z Dareethinaer, którzy choć nie robią wrażenia swą posturą, przez wiele lat skutecznie opierali się atakom demonów piekielnych. Z czasem odkryjemy również mityczne lasy kwiatów, niebezpieczne wyspy piratów, cudowne domy w drzewach i ostatecznie - portal do samego piekła.

Gra "Sacred: Podziemia" została wydana w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami), a jej cenę ustalono w wysokości 69,90 zł. W pudełku z rozszerzeniem noszącym tytuł "Sacred: Podziemia" znajdziemy 2 płyty CD z polską wersją "Sacred: Podziemia" oraz ścieżką dźwiękową z gry w formacie .MP3. instrukcję do gry na papierze kredowym (24 strony) oraz kolorową mapę krainy Ankaria.


Zobacz również