Pojawił się The Bat! 3.0

Ukazała się nowa wersja popularnego klienta pocztowego The Bat!. Edycja 3.0 posiada zmieniony interfejs, poszerzoną obsługę plików graficznych oraz odświeżony moduł MailChat.

Program pocztowy The Bat! posiada wiele zaawansowanych możliwości konfiguracyjnych w tym m.in.: filtrowanie poczty, zapisywanie do archiwum, śledzenie powiązań odpowiedzi z przychodzącymi listami czy implementację szyfrowania PGP. Program oferuje również pełną obsługę różnych protokołów (w tym POP3 i IMAP4), wtyczki antywirusowe, edytor HTML, a także wbudowany harmonogram z 'przypominaczem' oraz udoskonalone narzędzia antyspamowe.

Pojawił się The Bat! 3.0

The Bat 3.0 - program pocztowy

W wersji 3.0 zmieniono wygląd interfejsu i dodano obsługę nowych plików graficznych. Użytecznym rozwiązaniem jest wprowadzenie wirtualnych folderów, do których zapisywane są wiadomości, niezależnie od systemu filtrującego. Nowy MailChat w odróżnieniu od innych tego typu narzędzi pozwala na zachowanie wysokiego bezpieczeństwa komunikacji, dzięki użyciu sprawdzonych serwerów oraz poprzez sprawdzanie wiadomości przez aplikacje antywirusowe i antyspamowe.

W standardowej wersji The Bat! 3.0 zainstalowana jest wtyczka Bayesian, która jest efektywnym filtrem antyspamowym. Wystarczy po instalacji wskazać, które wiadomości mają być odrzucane, a które nie i program odtąd będzie sam kategoryzował i usuwał maile. Dodatkowo można łączyć się z serwerami Microsoft Exchange poprzez protokół MAPI, aby wysyłać lub odbierać wiadomości, a dzięki podpisowi cyfrowemu użytkownicy i administratorzy mogą mieć pewność, że plik instalacyjny pochodzi z zaufanego źródła i nie został po drodze pomieniony.

Zmianie uległa również licencja programu. Bat! 3.0 jest dostępny w następujących wersjach:

- Home (aktywacja - 35 USD)

- Professional (aktywacja - 45 USD)

- Student (aktywacja - 24,50 USD)

The Bat! 3.0 Home można już pobierać z naszego serwisu FTP.

Więcej informacji: RIT Research Labs


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: