Pokémon Go - gra w czasie kwarantanny będzie łatwiejsza i tańsza

Niantic postanowił ułatwić graczom życie podczas kwarantanny. Nowe rozwiązania mają uprzyjemnić zabawę pomimo braku możliwości odwiedzania PokéStopów.

Pokémon Go oferuje teraz zestawy 100 Poke Balli za 1 PokéCoin. Oferta ta jest dostępna oczywiście w sklepie gry. Zestawy te będą zmieniać się co tydzień, zaś gracz może w tym czasie nabyć taki zestaw tylko raz. Ponadto podniesiono dzienne bonusy oraz zwiększono trzykrotnie punkty doświadczenia i Stardust za pierwsze schwytanie w ciągu dnia. Na tym nie koniec zmian - od dzisiaj można dziennie otwierać do trzydziestu prezentów, a nosić ze sobą nawet dwadzieścia. W prezentach będzie także więcej Poke Balli. Wszystkie te nowe elementy będą działać do 30 marca.

Niantic uruchomiło nową funkcję, nazwaną Today View. Jest to centrum informacyjne, wyświetlające wszystkie nowości

związane z Pokémon Go - news, informacje o wydarzeniach, treningu twoich Pokemnonów, itp. Ostatnia nowość to odwołanie zaplanowanych na dzisiaj Raid Hour oraz Lugia Raid Week, podczas których istniała szansa na schwytanie legendarnych Pokemonów. Można jednak do 31 marca zyskać Cobaliona jako nagrodę w Go Battle League.

Źródło: PokemonGoLive