Pokaż się światu

Wirtualna Polska od jutra umożliwi swoim użytkownikom tworzenie własnych witryn WWW w ramach Portalu WP.

Strony Domowe (strony.wp.pl) Wirtualnej Polski to nowy serwis, dzięki któremu każdy, niezależnie od swoich doświadczeń internetowych, ma możliwość przygotowania własnej witryny. Wirtualna Polska oferuje trzy sposoby tworzenia stron, mając na względzie stopień znajomości Internetu i języka HTML przez korzystających z sieci.

Dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu stron WWW, przygotowano kilkanaście szablonów stron domowych, o różnych kolorach, kształtach i charakterach. Liczba szablonów będzie się systematycznie zwiększać przy czynnym udziale użytkowników, którzy zyskają możliwość zgłaszania swoich projektów umieszczanych następnie w katalogu szablonów stron domowych WP.

Bardziej doświadczeni internauci mogą skorzystać z narzędzia do tworzenia i edycji stron online - kreatora stron WWW. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym możliwe jest dodawanie i usuwanie plików graficznych oraz edycja dokumentów HTML poprzez przeglądarkę - użytkownik nie musi korzystać ze skomplikowanych edytorów HTML.

Dla najbardziej zaawansowanych użytkowników WP oferuje dostęp do stron poprzez serwery FTP - mogą oni także korzystać z technologii Flash, Java i innych usprawnień. Dla każdego użytkownika dostępne jest 20 MB na koncie Wirtualnej Polski.