Pokemon GO - zapowiedziano nowe wydarzenie z Pikachu w roli głównej

Studio Niantic ogłosiło dzisiaj specjalne wydarzenie w grze Pokemon GO, które pozwoli nam złapać wyjątkowego Pikachu.

pokemon go

Popularność Pokemon GO nie słabnie, a to m.in. dzięki ciągłemu wsparciu studia Niantic, które regularnie wspiera swoją flagową produkcję aktualizacjami i dodatkami.

Za pośrednictwem oficjalnego bloga Pokemon GO, twórcy poinformowali, że od jutra dostępne będzie kolejne wydarzenie w grze, o nazwie - Pokémon Spotlight Hour.

Zobacz również:

  • Masz smartfon Samsunga? Odbierz darmowe przedmioty w Pokemon GO

Nowy event będzie trwał niezwykle krótko, ale pozwoli nam na złapanie niezwykłego stworka - Pikachu z czapką, którą na co dzień nosi Ash Ketchum - główny bohater serialu animowanego Pokemon.

Wyjątkowy Pikachu będzie dostępny jedynie jutro (6 października) i w kolejny wtorek (13 października) pomiędzy godziną 18:00 a 19:00 czasu lokalnego. Oznacza to, że na wytropienie i złapanie go będziecie mieć zaledwie godzinę. Za zdobycie tego wyjątkowego Pokemona otrzymacie dodatkowo podwójną ilość doświadczenia (tylko jutro) bądź podwójną ilość "cukierków" (tylko 13 października).

Cóż, nam pozostaje życzyć wam szczęścia i pomyślnych łowów. Oby wasza kolekcja Pokemonów wzbogaciła się jutro o wyjątkowego Pikachu.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 w złocie! Nic już nie zagraża premierze gry CD Projekt Red

Aktualne ceny w sklepach