Pół miliona beta-testerów Warhammer Online

Electronic Arts pochwaliło się, że liczba chętnych do beta-testów Warhammer Online: Age of Reckoning przekroczyła pół miliona. Już w przyszłym tygodniu niektórzy z nich będą mogli zakosztować przedpremierowej wersji gry.

Zapowiadany na pierwszą połowę przyszłego roku Warhammer Online: Age of Reckoning cieszy się coraz większą popularnością. Na początku czerwca Electronic Arts uruchomiło europejską rejestrację dla chętnych do testowania gry przed premierą.

Pół miliona beta-testerów Warhammer Online

Już dwa tygodnie później, podsumowując zgłoszenia z całego świata, firma naliczyła aż 200 tysięcy graczy zainteresowanych beta-testami. Od tego czasu zainteresowanie tytułem znacznie wzrosło.

Zobacz również:

  • FIFA od EA zmieni nazwę? Wiemy dlaczego
  • FIFA 22 - kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego? Poznaliśmy nowego komentatora

Electronic Arts ogłosiło, że aktualnie liczba graczy zainteresowanych testowaniem Warhammer Online: Age of Reckoning przekroczyła już pół miliona. Niektórzy z nich już w przyszłym tygodniu będą mieli okazję zanurzyć się w świecie Warhammera i pomóc firmie w dopracowaniu gry.

Takie zainteresowanie beta-testami dobrze wróży grze na przyszłość. Wiele z wydawanych obecnie produkcji typu MMO nie radzi sobie najlepiej na rynku. Wszystko wskazuje na to, że Warhammer Online: Age of Reckoning raczej nie zaliczy się do tego grona. Czyżby nadchodziła konkurencja dla World of Warcraft?