Polacy mistrzami Europy w "podkręcaniu"!

Polacy zajęli pierwsze miejsce w europejskim finale zawodów podkręcania MSI Master Overclocking Arena 2009. Dzięki temu zwycięstwu zakwalifikowali się do światowego finału, który odbędzie się w Pekinie w ostatnich dniach sierpnia 2009 roku.

Polacy mistrzami Europy w "podkręcaniu"!

Oficjalne wyniki MSI Master Overclocking Arena 2009 (europejski finał) - źródło: inf. prasowa MSI

Europejski finał zawodów podkręcania MSI Master Overclocking Arena 2009 odbył się Monachium w dniach 17-18 lipca. Polskę reprezentowali ryba i Chaos, którzy, wraz z 16 innymi najlepszymi drużynami Europy, walczyli w trzech konkurencjach: 3DMark03, Aquamark oraz SuperPi 32M.

"Katowany" sprzęt

Zawodnicy otrzymali do dyspozycji zestawy składające się z płyty głównej MSI Eclipse SLI, karty graficznej MSI N260GTX Lightning, pamięci OCZ DDR3 PC3-17000 Blade oraz procesora Intel Core i7 950. Podczas "wyciskania z nich ostatnich potów" mogli stosować dowolny typ chłodzenia (większość, w tym Polacy, skorzystała z ciekłego azotu).

Wyniki

Nasza drużyna zdeklasowała rywali. Zajęła pierwsze miejsce przy okazji ustanawiając nowy rekord świata - 80 771 punktów w 3DMarku03. Za nią uplasowały się zespoły Grecji, Szwecji, Finlandii i Danii. Cała piątka wywalczyła sobie prawo występu w ostatnim etapie konkursu, czyli światowym finale, który odbędzie się w Pekinie w ostatnich dniach sierpnia 2009 roku.

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: