Polacy najlepsi w Europie!

Klan Sharp Shooter, dywizja polskiego multiklanu Fear Factory wygrała organizowany przez clanbase.com EuroCup w Medal of Honor.

W zorganizowanych pod szyldem Eurocup VIII - MoH Obj Realism International, pierwszych internetowych mistrzostwach Europy w rozgrywkach w Medal of Honor wzięło udział czternaście klanów z całej Europy. W pierwszej fazie rozgrywek klany podzielono na dwie grupy, w których walczyły o szansę wzięcia udziału w finale turnieju. Do finału mistrzostw kwalifikowali się tylko zwycięzcy grup.

Polski klan Sharp Shooter znalzał się w grupie B, w której zajął pierwsze miejsce pokonując klany :DL: z Tybetu, TRB ze Szwecji, FIN z Finlandii, TBUK z Wielkiej Brytanii i międzynarodowy klan N3S skupiający przedstawicieli krajów Beneluksu. Finałowy przeciwnik Polaków, klan XL z Holandii, pokonał w grupie A m.in. klan s3K z

Węgier, Gravity i SOD z Portugalii, XxX ze Szwecji, MIAA Wielkiej Brytanii i AoW - międzynarodowy klan europejski.

Finałowy pojedynek okazał się niezwykle zacięty i trwał ponad 3 godziny. W regulaminowym czasie pojedynek zakończył się remisem i dopiero w dogrywce Polacy roznieśli najwyraźniej zdekoncentrowanych Holendrów, pokonując ich 8:1. Wobec tak zdecydowanej przewagi klan XL zdecydował się poddać i Fear Factory został najlepszym klanem w Europie. To pierwsze tak znaczące zwycięstwo polskiego klanu w rozgrywkach europejskich. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.


Zobacz również