Polak przyznaje Cresta Awards

Teraz także Polska ma swojego przedstawiciela wśród jurorów prestiżowych Cresta International Advertising Awards. Zaszczytu tego dostąpił Bartłomiej Rozbicki, Senior Designer e-marketingowej agencji K2 Internet. Będzie jednym z 54 sędziów, mających za zadanie ocenę ponad trzydziestu tysięcy prac.

Nagrody Cresta, przyznawane są przez stowarzyszenia Creative Standards i International Advertisement Association od 1993 roku. Walka rozgrywa się w trzech kategoriach: Press/Outdoor, TV/Cinema oraz Interactive, z tym, że każdego roku możliwe jest zarówno nie przyznanie wyróżnienia jak i nagrodzenie, większej niż jednej, liczby prac w każdej z nich. Do konkursu stawać mogą agencje reklamowe i kreatywne, studia filmowe, reklamodawcy oraz firmy producenckie z całego świata.

Bartłomiej Rozbicki jest jednym z czołowych polskich twórców e-reklamy. Wraz z Marcinem Strzałkowskim (także z agencji K2) był wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą. Bardzo dobrze przyjęta została między innymi zaprojektowana przez nich kampania "Modna Nokia", uzyskując prestiżową nagrodę polskiej branży reklamowej - Kreaturę. Rozbicki znalazł się także w gronie finalistów ubiegłorocznej edycji Cresta Awards.

Ceremonia przyznania nagród odbędzie się 31 października i będzie transmitowana na żywo w Internecie.

Więcej informacji: Nagrody Cresta.


Zobacz również