Polanie II

Firma TopWare poinformowała, że na oficjalnej stronie gry, która jest kontynuacją polskiego przeboju RTS z 1996 r., pojawiły się zaktualizowane opisy postaci występujących w drugiej części Polan.

Na oficjalnej stronie Polan II, w dziale "Postacie", wydawcy prezentują uaktualnione opisy 15 postaci dla trybu RTS i 7 dla trybu RPG. Co ciekawe opisy bohaterów dla trybu RTS są znacznie obszerniejsze, od tych dla trybu RPG, a dodatkowo można jeszcze obejrzeć animacje prezentujące sposób poruszania się ich w grze.

Opisy pozwolą wam zapoznać się z podstawowymi umiejętnościami i zadaniami, które nasi bohaterowie mogą wykonywać w grze. Wśród tych przeznaczonych dla trybu RTS znalazł się Pastuszek - pożyteczna postać odpowiadająca za dobre samopoczucie i wydajność krów, które są podstawowym elementem ekonomii w grze, Krowa - czołowa postać gry, Drwal, Teściowa - sprawująca rolę nadzorcy, Łowca, Włócznik i wiele innych. Postacie dla trybu RPG reprezentowane są natomiast przez Rycerza, Barbarzyńcę, Włócznika, Łucznika, Czarodziejkę, Maga i Amazonkę. Nieco mylący jest fakt, że różne postacie dla trybów RTS i RPG noszą te same nazwy, mimo że ich wizerunki zdecydowanie się różnią.

Więcej informacji: http://polanie.topware.pl