Polecony wyślesz z komputera. Koniec ze staniem w kolejce na poczcie!

Poczta Polska zapowiedziała uruchomienie usługi pozwalającej na wysłanie tradycyjnego listu poleconego za pośrednictwem Internetu.

Poczta Polska poinformowała, że uruchomi nową usługę na systematycznie rozbudowywanej platformie Envelo (www.envelo.pl). Postanowiła zaoferować klientom możliwość pełnego zarządzanie procesem wysyłania i odbioru listów poleconych. Neolist to tradycyjny list polecony wysyłany za pośrednictwem internetu, który listonosz w formie papierowej dostarczy adresatowi.

Rozwiązanie to jest naprawdę bardzo przydatne. Wyobraźmy bowiem sobie, że musimy szybko wypowiedzieć umowę np. platformie cyfrowej. Wówczas piszemy wypowiedzenie, z którym udajemy się do najbliższej placówki pocztowej. Tam wypełniamy kolejny druczek i często niestety odstajemy swoje w dłuuugiej kolejce. Do szewskiej pasji doprowadzić nas może utkniecie za osobą, która nadaje kilkadziesiąt listów firmowych...

Dzięki neolistowi nie musimy już tego robić. Wszystko załatwimy bowiem z poziomu komputera. Dodatkowo sami zadecydujemy, w jakiej formie życzymy sobie potwierdzenie doręczenia: elektronicznej (PDF), czy papierowej.

Neolist będzie mógł wysłać każdy zarejestrowany użytkownik Envelo po zalogowaniu się do swojego konta na platformie.

______________

Ciekawe co na to adresaci poleconych. Czy wszyscy uznają dokument, na którym znajdował się będzie nasz wydrukowany podpis?