Polisa na zamówienie

Serwis Pilot Finansowy oferuje polisy ubezpieczeniowe przez Internet.

Serwis Pilot Finansowy rozpoczął oferowanie polis ubezpieczeniowych przez Internet. Każdy użytkownik zainteresowany asekuracją może przez sieć uzyskać dostęp do ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. W serwisie udostępniono specjalne narzędzia umożliwiające klientom określenie przedmiotu i okoliczności ubezpieczenia. Do dyspozycji są także specjalne kalkulatory, za pomocą których użytkownik może oszacować optymalną dla siebie składkę i wybrać odpowiedni wariant asekuracji.

Procedura wyboru polisy odbywa się anonimowo i bez zobowiązań. Dopiero z chwilą gdy klient zdecyduje się na zawarcie umowy, podaje kontakt, dzięki któremu agent ubezpieczeniowy dotrze do niego z przygotowaną wcześniej polisą. Klient podpisując umowę w ciągu 7 dni rozlicza się z ubezpieczycielem za pomocą przelewu. Polisa wiąże obie strony dopiero po opłaceniu pierwszej składki.

Na razie sprzedaż polis obejmuje województwo mazowieckie, jednak Pilot Finansowy zapewnia, iż wkrótce będą one dostępne dla klientów z całego kraju.

Więcej informacji: www.pilot-f.pl


Zobacz również