Polowanie na Szarego Wilka - trailer DLC Sniper Elite III: Afrika

Jest rok 1942. Adolf Hitler, wódz III Rzeszy, oznaczony przez Aliantów kryptonimem "Szary Wilk" wizytuje twierdzę Tobruk. Towarzyszy mu jeden z sobowtórów. Sztab operacji specjalnych wietrzy okazję. Śmierć Führera może błyskawicznie odmienić losy wojny.

Rozegraj tę śmiertelnie niebezpieczną misję. Ścieżką po zakamarkach i dachach Tobruku, podstępem i skrycie, dotrzyj na upatrzone stanowisko strzeleckie. Poskładaj wskazówki i oddaj jeden, kluczowy dla losów wojny strzał. To, czy odróżnisz prawdziwy cel od przynęty zależy tylko od Twojej przebiegłości.

W "Polowaniu na Szarego Wilka" nigdy nie rozegrasz tej samej akcji - identyfikacja celu, ścieżki dostępu, lokalizacje - wszystko tworzone jest losowo. Jesteś tylko Ty, Twoje umiejętności... i misja do wykonania.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w Polsce nakładem Techland Wydawnictwo. Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca. Będzie dostępna na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł. Przygotowane zostanie także specjalne wydanie Premium w cenie 149,90 zł.