Polowanie na czerwonego iPoda

Apple wprowadza do sprzedaży nową wersję iPoda nano w czerwonej obudowie, dysponującą pamięcią o pojemności 8 GB. Model ten dołączy do oferowanego już przez producenta odtwarzacza z pamięcią 4 GB. Obie wersje iPoda to edycje specjalne - 10 dolarów ze sprzedaży każdego egzemplarza zasili fundusz na rzecz walki z AIDS w Afryce.

Wersja o mniejszej pojemności kosztowała 199 USD. Nowy model jest od niej droższy o 50 dolarów. Oprócz różnic w kolorystyce obudowy czerwone iPody nie różnią się od "standardowych" odtwarzaczy z rodziny iPod nano - pewnych zmian dokonano jedynie w wyglądzie słuchawek.

Polowanie na czerwonego iPoda

(PRODUCT) RED - specjalna edycja iPoda nano

Przypomnijmy, iż najnowsza generacja iPodów została zaprezentowana w połowie września br. Wtedy to zadebiutował model iPoda nano właśnie z 8-gigabajtową pamięcią flash. Ponieważ użytkownicy pierwszej generacji iPodów nano narzekali na zbytnią ich podatność na zarysowania i uszkodzenia wyświetlacza, w nowych modelach zastosowano aluminiową obudowę. Wyposażone je także w wydajniejszy akumulator, mający umożliwić 24 godziny odtwarzania muzyki, zamiast dotychczasowych 14.

Więcej informacji - Join Red