Polowanie na wielkie gady

Zorganizuj polowanie na dinozaury za sprawą nowej gry Primal Prey!

Miłośnicy polowań na wszelaką zwierzynę powinni bacznie przyglądać się wieściom publikowanym na internetowych stronach firm Sunstorm Interactive i ARUSH Entertainment. Otóż oba zespoły programistów połączyły niedawno siły i opracowują grę zatytułowaną Primal Prey! Zalicza się ona do gatunku wirtualnych symulatorów łowieckich, choć podejście do tematu jest dosyć niekonwencjonalne.

Gra umożliwi nam przeniesienie się w czasy prehistoryczne i urządzenie prawdziwego safari składającego się z kilkunastu pojedynczych misji. Do naszej dyspozycji zostaną oddane dwie postaci - naukowiec chcący badać czynności życiowe pradawnych zwierząt oraz kłusownik mający na celu ustrzelenie jak największego trofeum. Każdy z bohaterów ma posiadać kilkanaście indywidualnych rodzajów broni, takich jak strzelba, pistolet ogłuszający, karabin snajperski i miny. Wyposażenie najlepiej będzie wykorzystać przeciwko napotkanym dinozaurom z dziewięciu różnych gatunków (włączając w to gigantycznego tyranozaura rexa).

Akcja zostanie umieszczona w całkowicie trójwymiarowym środowisku z możliwością obserwacji w trybie FPP. Renderowaniem grafiki zajmie się natomiast dobrej jakości engine użyty już wcześniej w Deer Hunter 4. Co ciekawe, otoczenie ma dynamicznie zmieniać wygląd, w zależności od aktualnej pory dnia.

Więcej informacji:

www.sunstorm.net

www.arushgames.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: