Polska: Łotwa - jak obejrzeć mecz online?

24 marca o godzinie 20:45 piłkarska reprezentacja Polski rozegra drugi mecz w ramach eliminacji do Euro 2020. Gdzie będzie można oglądać go online?

Aby obejrzeć mecz Polska - Łotwa online, nie potrzebujesz żadnych płatnych aplikacji czy subskrypcji. Ma transmitować go serwis sport.tvp.pl, a transmisja rozpocznie się już o godzinie 18:05 w aplikacji mobilnej. Studio przedmeczowe rusza od 20:25 w TVP. Aplikacja TVP Sport jest dostępna w sklepie Google Play oraz App Store. Po jej instalacji każdy użytkownik może być informowany o ważnych rozstrzygnięciach zarówno w tym meczu, jak i w innych rozgrywkach za pomocą systemu push, dzięki czemu nawet nie trzeba oglądać transmisji, aby być na bieżąco. Aplikacja zawiera także listę zaplanowanych transmisji.

Polska: Łotwa - jak obejrzeć mecz online?

Mecz Polska - Łotwa będzie transmitować również ipla.tv. Tutaj jednak jednorazowy koszt dostępu wynosi 5 PLN. Studio przedmeczowe rozpoczyna się o 20:35.

Jest to drugi mecz reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2020. Pierwszy rozegrany został w Wiedniu 21 marca, a reprezentacja pokonała Austrię 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 68 minucie Krzysztof Piątek. W dzisiejszym meczu faworytami są Polacy, którzy grali z ekipą Łotwy 13 razy - 9 razy wygrali, 2 razy zremisowali i 2 przegrali.