Polska-Szwecja na EURO 2020 - jak obejrzeć za darmo na całym świecie!

Jesteś za granicą i chcesz obejrzeć za darmo mecz Polska-Szwecja z polskim komentarzem na tvpsport.pl? Interesują Cię inne transmisje dostępne tylko na terenie naszego kraju? Jest to możliwe, a my krok po kroku podpowiadamy jak to zrobić.

Zdjęcie autorstwa JESHOOTS.com z Pexels

Wytwórnie oraz organizacje odpowiadające za różne wydarzenia (np. rozgrywki sportowe), nakładają na stacje telewizyjne oraz serwisy VOD pewne ograniczenia. Wiąże się to przede wszystkim z prawami do transmisji tylko na określonym obszarze. Jeśli przebywasz za granicą i nie łączysz się z internetem za pośrednictwem polskiego IP, możesz zapomnieć o oglądaniu transmisji prowadzonych przez np. Telewizję Polską w standardowy sposób.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN

Mecz Polska-Szwecja na EURO 2020 - jak obejrzeć za granicą

Jeśli jesteś za granicą i chcesz obejrzeć mecz Polska-Szwecja na EURO 2020, to jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi do głowy, jest transmisja internetowa za pośrednictwem strony tvpsport.pl. Niestety możesz się rozczarować, ponieważ poza granicami kraju ze względu na regulacje prawne związane z licencją, te transmisje są blokowane i nie będziesz miał możliwości obejrzenia meczu z polskim komentarzem. W niektórych krajach, które nie mają wykupionych praw na wszystkie spotkania w ramach mistrzostw Europy może się zdarzyć, że dany mecz w ogóle nie będzie transmitowany. Jest jednak sposób, który pozwoli na ominięcie niektórych blokad i jest w pełni legalny.

Zobacz również:

 • Finał EURO 2020 - wyniki na żywo
 • Gdzie oglądać Super Bowl 2021 [07.02.2021]
Telewizja Polska jest oficjalnym nadawcą spotkać EURO 2020 (fot. Multikino)

Telewizja Polska jest oficjalnym nadawcą spotkać EURO 2020 (fot. Multikino)

Z pomocą przychodzi VPN. Dzięki niemu, możemy połączyć się z internetem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem serwera zlokalizowanego w danym kraju. W takim wypadku będąc np. w Norwegii, łączymy się z polskim serwerem, otrzymujemy polskie IP i możemy bez przeszkód korzystać np. z serwisów Telewizji Polskiej. Obsługa tego typu narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni plan subskrypcji, założymy konto i za pomocą pobranej aplikacji nawiążemy połączenie z dowolnego miejsca na świecie.

Jednym z takich narzędzi jest CyberGhost, z którego aktualnie możemy skorzystać na bardzo atrakcyjnych warunkach. CyberGhostVPN zapewni Ci możliwość korzystania z internetu bez żadnych ograniczeń. W razie potrzeby będziesz mógł zmienić swoją lokalizację online na dowolną, dzięki czemu zyskasz dostęp do treści, które nie są dostępne w miejscu, w którym się aktualnie znajdujesz. Dla polskich użytkowników została przygotowana specjalna cena tylko 1,95 euro miesięcznie, plus trzy miesiące bezpłatnego korzystania. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do VPN za 29,85 euro przez 15 miesięcy. Dodatkowo, usługa objęta jest 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Jak korzystać z CyberGhost

Jesteś za granicą i chcesz oglądać mecze pokazywane na tvpsport.pl i inne transmisje za darmo? Krok po kroku podpowiadamy jak to zrobić z wykorzystaniem narzędzia CyberGhost.

 1. Wejdź na stronę CyberGhost.
 2. W prawym górnym rogu ekranu wybierz kafel "Moje konto".
 3. Wybierz opcję "Zarejestruj się teraz", podaj adres e-mail oraz hasło i kliknij "Załóż konto".
 4. Wybierz plan subskrypcji, a następnie kliknij "pobierz CyberGhost VPN".
 5. Po pobraniu oraz instalacji aplikacji otwórz ją.
 6. W menu znajdziesz zakładkę "wszystkie serwery", wybierz z listy "Polska", a następnie rozpocznij połączenie.
 7. Po nawiązaniu połączenia możesz korzystać ze wszystkich usług dostępnych na terenie kraju, w tym m.in. z tvpsport.pl.
Z listy serwerów wybierz Polskę i nawiąż połączenie

Z listy serwerów wybierz Polskę i nawiąż połączenie

Dlaczego warto skorzystać z CyberGhost

 • CyberGhostVPN ma ponad 7200 serwerów w 90 krajach, w tym prawie 50 w Polsce
 • Możliwość odblokowania treści niedostępnych w danym regionie
 • Odblokowanie 38 usług przesyłania strumieniowego takich jak, Netflix US, Amazon Prime, Hulu Android TV, Disney + i wiele więcej
 • Na jednej subskrypcji można korzystać z maksymalnie 7 urządzeń w tym samym czasie, żebyś mógł dzielić ją z rodziną i przyjaciółmi
 • Skuteczna ochrona przed cyberatakami oraz śledzeniem nawet w niezaszyfrowanym Wi-Fi
 • Nie są prowadzone żadne rejestry, więc nikt, w tym CyberGhostVPN nie będzie wiedział co robisz online
 • CyberGhostVPN ma aplikacje na systemy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire Stick, Linux, Smart TV i konsole do gier
 • Bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs
 • CyberGhost VPN zaufało już ponad 36 milionów użytkowników na całym świecie
 • W serwisie Trustpilot, CyberGhost VPN ma 5-gwiazdkową ocenę, co jest najwyższym możliwym wynikiem
 • Całodobowe wsparcie techniczne w 4 językach za pomocą maila lub czatu na żywo
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu nic nie ryzykujesz
Z CyberGhost VPN możesz korzystać na wielu platformach i urządzeniach

Z CyberGhost VPN możesz korzystać na wielu platformach i urządzeniach