Polska Twierdza: Legendy w specjalnym wydaniu

Polski dystrybutor, Cenega Poland, postanowił wydać najnowszą część cyklu Twierdza w specjalnej edycji. Produkt o podtytule "Legendy" trafi na rynek już w przyszłym miesiącu. W odróżnieniu od poprzednich części gry, w tej, do rozgrywki wprowadzone zostaną elementy fantasy.

Polska Twierdza: Legendy w specjalnym wydaniu
Produkcja studia Firefly pojawi się w sprzedaży w sugerowanej cenie 99,90 złotych i podwójnej wersji językowej do wyboru.

Gracze sami zdecydują, czy Twierdza: Legendy uruchomią w oryginalnej, angielskiej wersji, czy w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Sama gra wydana zostanie w edycji specjalnej "deluxe". Oznacza to, że na płycie DVD z programem znajdą się również: patch 1.11 usprawniający znacznie funkcjonowanie gry, cztery dodatkowe misje, składające się na kampanię króla Artura, liczne mapy dla trybu wieloosobowego oraz bonusowe grafiki z gry.

W zestawie znajdzie się także płyta CD z patchem polonizującym oraz trailerami do gier firmy Take 2.

Warto dodać, że poprzednie części serii Twierdza już teraz dostępne są w ramach pakietu Twierdza Warchest (Super$eller - 49,90 złotych) i Twierdza Deluxe (Kolekcja Klasyki - 24,90 złotych).

Więcej informacji o samej grze znajdziecie w naszych zasobach. Wersja demo - pod tym adresem.