Polska giełda

Firma 7Stores uruchamia w Polsce giełdę internetową, za pośrednictwem której przedsiębiorstwa będą mogły sprzedawać trudno zbywalne towary.

Polskie firmy będą mogły sprzedawać nadwyżki produkcji za pośrednictwem internetowej giełdy nadwyżek przemysłowych, którą uruchomiła firma 7Stores Polska. Właścicielem giełdy jest 7Stores Europe AB - szwedzka firma z siedzibą w Sztokholmie. Jej polskie przedstawicielstwo, mieszczące się w Warszawie, jest odpowiedzialne za wdrożenie serwisu 7Stores.com w Europie Środkowej i Wschodniej.

Twórcy przedsięwzięcia oświadczyli, iż celem działania giełdy jest polepszenie wyników finansowych firm i przedsiębiorstw poprzez udostępnienie internetowego pośrednictwa sprzedaży nadwyżek przemysłowych i zbędnego majątku. Poprawi to płynność finansową firm, a nabywcom umożliwi tanie i szybkie zaopatrzenie się w potrzebne produkty.

Za pośrednictwem giełdy będą sprzedawane towary pochodzące z nadprodukcji, zbyt duże partie towarów zalegające u dystrybutorów, produkty z serii niestandardowych lub nie spełniających aktualnych norm, zwroty oraz produkty promocyjne. Na bogaty asortyment złożą się urządzenia, pojazdy, sprzęt biurowy i komputerowy oraz nieruchomości.

Firma 7Stores.com za pośrednictwo będzie naliczać sprzedawcom 5-proc. prowizję od każdej przeprowadzonej transakcji.

Więcej informacji: www.7stores.com


Zobacz również