Polska grafika na europejskich salonach

Firma Comarch na zbliżających się targach technologicznych CeBIT 2006 zamierza przeznaczyć część swojego stoiska na wystawę prac polskich projektantów grafiki użytkowej. Wszyscy zainteresowani promocją swoich prac mogą przesyłać je na adres firmy.

Daniel Kordel, przedstawiciel Comarchu, zapytany przez nas o źródło tej inicjatywy, powiedział: "Polska grafika zawsze stała na wysokim poziomie, a w ostatnich latach zaczęto o niej mówić głośno na całym świecie. Jest się czym chwalić - chcemy więc umożliwić polskim twórcom promocję ich prac na forum międzynarodowym. Poza tym, taka stylistyka odróżni stoisko firmy od innych." Prezentacja prac graficznych odbędzie się za pośrednictwem systemu plazm, na których będą one wyświetlane przez cały czas trwania targów.

D. Kordel informuje, iż do firmy napływają już pierwsza zapytania od twórców o warunki współpracy. Przekonuje też, iż poszczególne zgłoszenia będą rozpatrywane oddzielnie i niewykluczone jest, iż graficy, oprócz proponowanej przez Comarch formy promocji na targach CeBIT, będą mogli liczyć na dalszą pomoc firmy.

Tegoroczne targi CeBIT odbędą się tradycyjnie w Hanowerze, w dniach 9-15 marca.

Więcej informacji: CeBIT