Polska premiera Colina opóźniona – demo multiplayer do pobrania

Przedłużające się prace lokalizacyjne nad Colin McRae Rally 04 są powodem opóźnienia polskiej premiery gry. Na "otarcie łez" proponujemy nowe, przeznaczone do wieloosobowych rozgrywek, demo gry.

Na zachodzie, Colin trafił do rąk graczy już w ubiegły piątek. Początkowo polska wersja gry miała mieć swój debiut w tym samym dniu, jednak jej premiera została przesunięta o dwa tygodnie - na 16 kwietnia. Teraz polski wydawca, CD Projekt, postanowił przesunąć premierę gry o kolejne 5 dni, tłumacząc opóźnienie "przedłużającymi się pracami nad lokalizacją gry".

Przypomnijmy, że w polskiej wersji będzie do wyboru 5 pilotów, wśród których znaleźli się m.in.: Martyna Wojciechowska, Krzysztof Hołowczyc, Derek Ringer i Nicky Grist. Ciekawostką jest to, że w CMR4 PL znajdzie się dodatkowy, niespotykany w innych wersjach językowych pilot, który, jak twierdzi wydawca, "będzie bardzo nietypowy". Firma nie chce zdradzić czym ów jegomość będzie się wyróżniał na tle pozostałych pilotów. CD Projekt obiecuje jednak, że jeszcze w tym tygodniu, będziemy mogli wysłuchać próbek dźwiękowych wszystkich pilotów i wtedy tajemnica zostanie rozwiana.

Colin McRae Rally 04 trafi do sklepów 22 kwietnia i będzie kosztował 99,90 zł. W pudełku oprócz 4 CD z grą oraz instrukcji będzie można znaleźć gadżet-niespodziankę.

Oczekiwanie na polską premierę gry, skróci wam opublikowane właśnie przez Codemasters, wieloosobowe demo gry.

Pliki do pobrania:

Colin McRae Rally 04 MP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1815&sys=gry

Colin McRae Rally 04 SP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1772