Polska premiera Devil May Cry 4 w lutym

Do planu wydawniczego CD Projekt trafiła najnowsza, czwarta odsłona Devil May Cry. Wiemy już, że gra ukaże się na PC oraz konsole Xbox 360 i PS3. Premiera odbędzie się 8 lutego bieżącego roku.

Devil May Cry 4 to kolejna część słynnego, konsolowego cyklu gier akcji. Gra opowiada historię Nero, jednego z ostatnich członków Zakonu Miecza. Bohater pragnie za wszelką cenę pomścić śmierć swoich towarzyszy. Za tragedię wini Dantego, bohatera poprzednich części DMC.

Polska premiera Devil May Cry 4 w lutym

Droga zemsty jest pełna demonów i innych monstrów. Na szczęście Nero został wyposażony w ogromny magiczny miecz (Czerwona Królowa) oraz śmiercionośny rewolwer (Błękitna Róża). Bohater posiada także nadprzyrodzone zdolności - potrafi m.in. na pewien czas zamienić się w demonicznego wojownika.

DMC 4 ma być z założenia bardzo dynamiczną grą akcji w świetnej oprawie graficznej. Wystarczy spojrzeć na screeny aby przekonać się, że coś w tym jest. Jeśli dodamy do tego obiecywany przez producenta innowacyjny system walki i kombosów, to możemy spodziewać się prawdziwego hitu.

Polska premiera Devil May Cry 4 w lutym

Devil May Cry 4 trafi na PC oraz konsole Xbox 360 i PS3. Wersja na PC zostanie wydana w polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,99 złotych. Polska premiera została wstępnie zaplanowana na 8 lutego bieżącego roku. Czekamy!