Polska premiera Motoroli

Koncern Motorola zaprezentował trzy nowe telefony komórkowe - modele: V80, V180 oraz V220. Najciekawszą nowością wydaje się Motorola V80, wyposażono ją w nowatorską, obrotową osłonę. Co ciekawe, premiera nowych produktów koncernu odbyła się w Krakowie.

Polska premiera Motoroli

Motorola V80

Motorola V80 wyposażona jest we wbudowany aparat fotograficzny (może on rejestrować zdjęcia o rozdzielczości 640 x 480 pikseli), złącze Bluetooth oraz duży, kolorowy wyświetlacz. Najbardziej jednak telefon wyróżnia nietypowa osłona, która po naciśnięciu odpowiedniego przycisku obraca się, odsłaniając klawiaturę. Dodatkowo, możliwe jest również błyskawiczne przełączenie urządzenia w tryb "foto".

Telefon jest trójzakresowy, wyposażono go także w technologię Java. Urządzenie trafi na rynek w drugim kwartale 2004 r. Jego ceny na razie nie podano.

Zobacz również:

  • W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Motoroli RAZR 2023 i przyznam, że sam już nie wiem co mam o niej myśleć

Wraz z modelem V80, Motorola zaprezentowała dwa inne nowe telefony - V180 i V220. Oba modele są "składane", mają kolorowe wyświetlacze, zaś model V220 dodatkowo wyposażony jest we wbudowany cyfrowy aparaty fotograficzny. One również powinny pojawić się w sprzedaży w drugim kwartale.