Polska premiera Pro Evolution Soccer 6 opóźniona!

Polski dystrybutor gorąco oczekiwanej gry sportowej Pro Evolution Soccer 6 poinformował o opóźnieniu premiery tytułu na naszym rynku. Produkt miał trafić na półki sklepowe już w najbliższy piątek (27 października), teraz wiadomo, że tak się nie stanie.

Polska premiera Pro Evolution Soccer 6 opóźniona!
PES PL pojawi się na rynku na początku listopada. CD Projekt tłumaczy poślizg błędami, które zostały wykryte w polonizacji gry.

Oficjalne stanowisko przedstawicieli firmy poniżej:

"Pomimo wszelkich naszych starań (w tym wysłania polskiego testera bezpośrednio do Japonii), okazało się, że finalny produkt wciąż zawiera błędy. Jak zawsze przykładamy ogromną wagę do tego żeby wydawane przez nas gry były dopracowane w najdrobniejszym szczególe i spełniały wysokie wymagania naszych klientów. Decyzja o przesunięciu premiery była ciężka, ale w tej sytuacji nie mogliśmy poczynić innych kroków.

Zobacz również:

  • PES 2022 - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy [27.07.2021]

Pro Evolution Soccer - powszechnie uważana za najlepszą grę piłkarską - po raz pierwszy w historii ukaże się w polskiej wersji językowej. Tym bardziej zależy nam żeby premiera rodzimej wersji PES była idealnie przygotowana dla graczy. Za opóźnienie wszystkich oczekujących z niecierpliwością na ten tytuł bardzo przepraszamy i jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej podać precyzyjną datę premiery."

#PES 6# zostanie wydany w polskiej wersji językowej i cenie 129,90 (wersja PC) oraz 199,90 (wersja PS2). Na okładce rodzimego wydania pojawi się wizerunek Macieja Żurawskiego. Mecze komentować będzie znakomity duet Mateusz Borek (Polsat) i Roman Kołtoń (redaktor naczelny Przeglądu Sportowego).

Więcej informacji o polskiej premierze gry znajdziecie pod tym adresem. Zapraszamy również do lektury artykułu, dzięki któremu poznacie historię wirtualnej piłki. Tego nie można przegapić!