Polska premiera World of Warcraft!

Bijąca rekordy popularności w USA i Korei gra "World of Warcraft" trafiła wreszcie do europejskich sklepów - również w naszym kraju. Mimo początkowych kłopotów, firmie CD Projekt udało się doprowadzić do jej premiery w tym samym dniu, co w innych krajach starego kontynentu. Już dziś można więc dołączyć do setek tysięcy fanów świata WoW!

WoW

WoW

Aby uruchomić grę niezbędne jest podanie numeru karty płatniczej lub karty pre-paid, które pojawią się w sprzedaży 4 marca. Karty typu "pre-paid" (popularnie zwane zdrapkami) są alternatywnym sposobem płacenia za abonament i umożliwiają zabawę również tym osobom, które nie dysponują kartą płatniczą. Każda karta "pre-paid" będzie przedłużała grę w "World of Warcraft" przez 2 miesiące. Karty te będą dostępne w sprzedaży na stronie firmy CD Projekt w cenie 109 zł (+ koszty przesyłki). W przypadku opłacania

WoW

WoW

rozgrywek za pomocą karty kredytowej miesięczny koszt abonamentu wynosi 12,99 euro. Jeśli opłacimy abonament za 3 miesiące z góry, miesięczny koszt wyniesie 11,99 euro, a jeśli za pół roku - 10,99 euro. Premierowe wydanie gry kosztuje 199 zł i jest dostępne w dwóch rodzajach pudełek (Przymierza i Hordy). Wraz z zakupioną grą, fani świata Warcrafta otrzymają też miesięczny abonament na rozgrywki w sieci.

Screenshot z gry World of Warcraft

Screenshot z gry World of Warcraft

"World of Warcraft" to pierwsza gra RPG online, której akcja toczy się w jednym z najpopularniejszych światów fantasy wśród gier komputerowych. Nad poprawnym działaniem gry czuwa ekipa techniczna i Mistrzowie Gry, którzy wprowadzają nowe misje, przeciwności, bohaterów niezależnych itd. Dzięki temu rozgrywka będzie się zmieniać z miesiąca na miesiąc i nigdy się nie powtórzy. Tylko od gracza, wybranej przez niego rasy i klasy, będą zależały interakcje z tysiącami innych graczy.

Screenshot z gry World of Warcraft

Screenshot z gry World of Warcraft

Tworząc "World of Warcraft", Blizzard miał nadzieję dostarczyć graczom niezwykle grywalną MMO, ze znakomitą oprawa graficzną 3D, która będzie ewoluować w czasie i dostarczać wciąż niezapomnianych wrażeń zarówno doświadczonym entuzjastom, jak i tym początkującym. "World of Warcraft" przenosi nas do mistycznego świata bohaterów wyposażonych w szeroką gamę rodzajów broni, czarów i umiejętności. Podczas podróży przez różne krainy możemy nawiązać kontakty z tysiącami graczy w Sieci, wykonywać rozmaite

Screenshot z gry World of Warcraft

Screenshot z gry World of Warcraft

zadania, prowadzić własny interes czy zostać mistrzem cechu rzemieślniczego. Akcję gry osadzono cztery lata po wydarzeniach kończących "Warcraft III: Reign of Chaos". Wyczerpane wojną narody świata Azeroth zaczynają mozolnie odbudowywać swoje królestwa. Świat Warcrafta to jednak niespokojne miejsce - pełne niebezpieczeństw, magii, starożytnych artefaktów i złych mocy - mieszkańcy Azeroth muszą przygotować się na kolejne zagrożenia.

Screenshot z gry World of Warcraft

Screenshot z gry World of Warcraft

Jak na grę fabularną przeznaczoną do masowych rozgrywek w sieci przystało, "World of Warcraft" oferuje bogaty wybór ras, klas postaci i umiejętności. Tworząc swoją postać gracze będą mogli wybierać spośród ośmiu grywalnych ras znanych z serii Warcraft (dostępne są cztery rasy należące do Przymierza i cztery do Hordy) oraz dziewięciu klas postaci i 12 profesji. Akcja gry toczy się na terenie sześciu odmiennych krain zamieszkiwanych przez poszczególne rasy, w których usytuowano sześć ogromnych miast funkcjonujących jako stolice tych krain.

Oficjalne logo gry World of Warcraft

Oficjalne logo gry World of Warcraft

Na naszym serwerze FTP można znaleźć zwiastuny gry, filmy prezentujące fragmenty rozgrywki oraz zestaw kilkunastu tapet na pulpit z motywami z "World of Warcraft". Zapraszamy do pobierania! Pliki do pobrania:

World of Warcraft - zestaw tapet

World of Warcraft - poza sceną

World of Warcraft Intro Movie

World of Warcraft Gameplay Movies 5 i 6

World of Warcraft - Lot Gryfem Trailer nr 2

World of Warcraft PvP Movie Pack

World of Warcraft E3 2004 Gameplay Movie

World of Warcraft E3 2003 Gameplay Movie

World of Warcraft Cinematics: Sneak Peak Trailer

World of Warcraft Trailer

Oficjalna strona WoW