Polska premiera gry Lords of the Fallen przyśpieszona na 28 października 2014!

Polska premiera gry Lords of the Fallen została przyśpieszona i nastąpi 28 października 2014 roku. Oznacza to, że polscy gracze będą mogli wcielić się w postać Harkyna, głównego bohatera najnowszej produkcji CI Games za równo trzy tygodnie.

28 października 2014 r. gra zadebiutuje w Polsce w wersji na konsole nowej generacji i komputery PC. CI Games podkreśla, że zamówienia przedpremierowe wskazują na rosnące zainteresowanie rynku nowym tytułem.

„Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen” – mówi Marek Tymiński, Prezes Zarządu CI Games SA.

Zobacz również:

  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dostępne na PS5. Zobacz trailer
  • Encased - gdzie kupić przed premierą

Znane są również ceny wersji gry na wszystkie platformy. Posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli kupić Lords of the Fallen w cenie 219 zł, a użytkownicy komputerów PC zapłacą za podstawową wersję 119 zł.

„Lords of the Fallen to największa premiera polskiej gry w 2014 roku. Patrząc na rosnące zainteresowanie nie tylko dystrybutorów, ale przede wszystkim graczy, wierzymy, że nasz najnowszy tytuł odniesie duży sukces i stanie się kamieniem milowym w rozwoju CI Games” – dodaje Marek Tymiński.

Lords of the Fallen to gra typu Action RPG osadzona w stworzonym przez CI Games, nowym uniwersum. Gracze wcielą się w Harkyna, który gdy upadły bóg wysyła swoją demoniczną armię pod wodzą potężnych Lordów aby zniszczyć ludzkość, jako jedyny podejmuje się jej ocalenia.