Polska premiera nowego Fritza już 16 lutego

Już w przyszłym tygodniu na polskie półki sklepowe trafi produkcja przeznaczona specjalnie dla miłośników jednej z najbardziej znanych gier świata, szachów. Fritz 10 to program, dzięki któremu każdy może osiągnąć prawdziwie mistrzowski poziom w tę wspaniałą grę.

Polska premiera nowego Fritza już 16 lutego
Fritz 10 trafi na polskie półki sklepowe dokładnie 16 lutego bieżącego roku. Całkowicie spolonizowaną 10 edycję będzie można nabyć w cenie 129,90 złotych. Dystrybutorem jest Techland.

Tytuł stanowi doskonałą pozycję zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu można nie tylko nauczyć się podstawowych zasad szachów, ale również poznać zaawansowane otwarcia czy błyskotliwe posunięcia. Na koniec pozostanie zmierzyć się z CPU na prawdziwie mistrzowskim poziomie lub też spróbować swoich sił w sieci.

Polska premiera nowego Fritza już 16 lutego
Co ciekawe, dziesiąta, jubileuszowa edycja, jest wzbogacona o nauki i porady szachowych mistrzów, w tym słynnego Gary'ego Kasparova.

Jeśli interesujecie się szachami powinniście przeczytać niezwykle ciekawy artykuł o pojedynku pomiędzy arcymistrzem Vladimirem Kramnikiem a komputerem turniejowym Deep Fritz X, Znajdziecie go pod tym adresem.