Polska premiera realme GT już dziś! Jak oglądać?

Już dziś realme zaprezentuje swojego flagowca - model realme GT. Sprawdź jak na żywo oglądać premierę urządzenia i zgarnąć realme GT w atrakcyjnej cenie z dodatkowymi gratisami.


Realme przygotowuje się do wprowadzenia swojego flagowego smartfona a polski rynek. Mowa o modelu realme GT, który w dniu debiutu będzie najtańszym smartfonem z procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G.

realme GT 5G

realme GT 5G

Wiemy, że realme GT trafi do sprzedaży w dwóch wersjach konfiguracyjnych różniących się ilością pamięci operacyjnej, pamięci masowej oraz wykończeniem plecków. Do wyboru będą egzemplarze ze szklanym panelem lub tyłem pokrytym skórą ekologiczną.

Zobacz również:

Smartfon realme GT już kilka dni temu pojawił się w redakcji PCWorld. Po kilku dniach użytkowania wiem już, że jest to urządzenie warte polecenia. Tym bardziej, że na premierę producent przygotował atrakcyjne oferty. Sprawdź jak oglądać wydarzenie na żywo i kupić realme GT w promocji.

Realme GT - jak oglądać premierę na żywo?

Polska premiera realme GT odbędzie się we wtorek - 15 czerwca 2021 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00. Godzinę po rozpoczęciu do sieci trafią pierwsze polskie recenzje realme GT, a smartfon trafi do przedsprzedaży.

Wydarzenie możesz oglądać za pośrednictwem YouTube. Całość transmitowane będzie na żywo.

Realme GT - atrakcyjna przedsprzedaż

Realme przygotowuje specjalna ofertę dla konsumentów, którzy zdecydują się oglądać konferencję prasową na żywo. Nie znamy jeszcze oficjalnych szczegółów, ale smartfon przez pewien okres czasu sprzedany będzie w niższej cenie. Możemy również liczyć na ciekawe dodatki.

Jeżeli interesuje Cię najtańszy smartfon z procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G, to zdecydowanie nie możesz odpuścić nadchodzącej konferencji prasowej.

Nasza recenzja realme GT pojawi się we wtorek 15 czerwca o godzinie 15:00 na stronie głównej.

Aktualizacja: 15 czerwca 2021 10:04