Polska premiera serii Xiaomi Redmi Note 10. Sprawdź, jak ją oglądać. [PORADNIK]

Jedne z najciekawszych średniaków pierwszej połowy 2021 roku docierają do Polski. Sprawdź, jak oglądać polską premierę. Bądź na bieżąco z informacjami o cenie i przedsprzedaży Redmi Note 10.


Rodzina Redmi Note 10 to najnowsze smartfony od Xiaomi ze średniej półki cenowej. Urządzenia zostały oficjalnie zaprezentowane 4 marca 2021 roku podczas globalnej premiery. Modele zaskoczyły nas obecnością ekranu Super AMOLED, wydajnych podzespołów, a także 108 MP aparatu w topowym modelu Pro Max. Całość uzupełnia Redmi Note 10 5G wyposażony w modem sieci 5G i procesor MediaTek Dimensity.

Redmi Note 10

Redmi Note 10

Po niespełna miesiącu zwłoki Xiaomi Polska poinformowało o lokalnej premierze smartfonów z rodziny Redmi Note 10 w naszym kraju. Podczas wydarzenia podane zostaną sugerowane ceny detaliczne oraz warunki przedsprzedaży nowych modeli z serii Redmi Note 10.

Zobacz również:

Kiedy Polska premiera Xiaomi Redmi Note 10?

Polska premiera smartfonów z rodziny Xiaomi Redmi Note 10 odbędzie się już w czwartek 25 marca 2021 roku o godzinie 15:00. Wydarzenie "Przełam granice" odbędzie się w formie wideokonferencji, która będzie transmitowana na żywo w największych portalach społecznościowych.

Polska premiera Redmi Note 10

Polska premiera Redmi Note 10

Jak oglądać Polską premierę Xiaomi Redmi Note 10?

Premierę Xiaomi Redmi Note 10 obejrzymy na żywo na YouTube (profil Xiaomi Polska), Facebooku (profil Xiaomi Polska) oraz na Twitterze (konto @XiaomiPL). Posiadacze smartfonów Xiaomi/Redmi mogą skorzystać również z aplikacji Mi Community. W niej również dostępna będzie transmisja na żywo z premiery Xiaomi Redmi Note 10.

Aktualizacja: 25 marca 2021 07:16