Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

W warszawskim hotelu Hyatt, odbyła się premiera nowych produktów MSI, a główną gwiazdą pokazu były smukłe notebooki serii X-slim oraz urządzenia All-in-One.

Podczas konferencji MSI zaprezentowało swoje najnowsze notebooki serii X-slim. Oprócz 13.4-calowych modeli X320 i X340, o których informacje krążyły już parę dni przed premierą, można było po raz pierwszy zapoznać się z finalną wersją modelu X600.

Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

Najnowszy notebook MSI X340

Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

To właśnie w Polsce, premierowo, został zaprezentowany najbardziej płaski i najlżejszy notebook z matrycą o przekątnej 15,6" i wydajną kartą graficzną. Sporo uwagi poświęcono także urządzeniom typu All-in-One. Podczas konferencji, Marek Kołkowski z firmy MSI zaprezentował dostępny od niedawna na rynku model MSI AP1900 oraz absolutną nowość - MSI AE1900 z panelem dotykowym, który w sklepach pojawi się na początku maja. W drugiej części konferencji prelegentem był Marcin Baniak. Opowiadał o rozwiązaniach jakie firma MSI stosuje w swoich komponentach. Mówiono o technologiach MSI takich jak DrMOS, czy APS oraz o zaawansowanych funkcjach ułatwiających bezpieczne podkręcanie płyt głównych i kart graficznych MSI.

Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

Poza produktami premierowymi, MSI zaprezentowało również swoje pozostałe flagowe produkty. Wśród nich znajdowały się netbooki MSI Wind, między innymi wyposażony w modem 3.5G, model Wind U120H oraz pracujący do 15 godzin bez konieczności ładowania baterii - U115 Hybrid. Poza tym pokazano szereg najnowszych notebooków dedykowanych graczom, takich jak GT725 i GT627, czy wykończonego skórą MSI PX600 Prestige Colection. Wśród płyt głównych wyróżniały się najnowsze rozwiązania pod procesory AM3, do których należą płyty MSI 790FX-GD70 i 790GX-G65, oraz cala rodzina modeli z chipsetem Intel X58, wśród których znalazł się najnowszy model - Eclipse Plus.

Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

Komputer All-in-One MSI Wind Top AE1900

Polska premiera ultracienkich notebooków MSI

Karty graficzne reprezentowały konstrukcje N285GTX Super Pipe OC i N275GTX Twin Frozr OC, wyposażone w układy chłodzenia z dwoma cichymi i wydajnymi wentylatorami oraz miedzianymi rurkami cieplnymi o nadzwyczajnie dużej średnicy 8mm. MSI pokazało również sklepową wersję karty N260GTX Lightning Black Edition, która charakteryzuje się sporym potencjałem OC, między innymi dzięki zastosowaniu 10-fazowego zasilania, komponentów stosowanych w przemyśle wojskowym oraz dotykowemu panelowi sterującemu AirForce.