Polski Finał World Cyber Games już 30 sierpnia

Już za dwa tygodnie, w warszawskiej hali Blue Expo (Centrum Handlowe Blue City), odbędzie się VIII edycja polskich finałów największej międzynarodowej olimpiady w gry komputerowe - World Cyber Games. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami związanym z imprezą.

Już tylko dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia polskich finałów VIII edycji największej międzynarodowej olimpiady w gry komputerowe - World Cyber Games. Dokładnie 30 sierpnia (sobota), w warszawskiej hali Blue Expo (Centrum Handlowe Blue City), rozpocznie się impreza, na której oko w oko spotkają się najlepsi gracze z całego kraju.

W Warszawie pojawią się najlepsi polscy gracze w poniższe tytuły:

- Counter-Strike 1.6

- StarCraft: Brood War

- WarCraft III: The Frozen Throne

- Need for Speed: ProStreet

- FIFA 08

- Halo 3

- Project Gotham Racing 4

Wszyscy zawodnicy (oprócz finalistów Halo 3) walczyć będą o awans do światowych finałów WCG, które odbędą się 5-9 listopada 2008 w Koelnmesse Event Hall 8, w Kolonii (Niemcy). Oczywiście nie zabraknie również atrakcyjnych nagród od sponsorów. Organizatorzy zapewniają, że również widzowie będą mieli okazję by zgarnąć atrakcyjne nagrody. Impreza bowiem obfitować będzie a rozmaite konkursy, mini-turnieje czy pokazy.

Warto dodać, że 23 sierpnia rozpocznie się również związany z imprezą Tydzień Technologii (potrwa do 29. sierpnia), który zaznajomi wszystkich odwiedzających CH Blue City z najnowszymi trendami w branży elektronicznej i rozrywkowej. Wśród wystawców znajdziemy takie marki jak Samsung (tegoroczny główny sponsor WCG), Microsoft, Electronic Arts czy Reactor.