Polski TV imperator czyli tuner DVB-T Manta już w sklepach

Niezwykle aktywna ostatnio manta Multimedia wprowadziła do polskich sklepów swój flagowy tuner DVB-T. Manta DVBT05 Emperor Hybrid pozwala na oglądanie naziemnej telewizji cyfrowej, ale nie tylko.

Manta Emperor Hybrid

Dopiero co pojawiły się na rynku polskie telewizory 3D, a Manta już wprowadza zaawansowany tuner DVB-T.

- Tym co naprawdę wyróżnia nasz nowy tuner jest możliwość połączenia z Internetem bez użycia komputera. Serwisy takie jak YouTube, Picasa, wymiana plików przez FTP czy NAS są od teraz dostępne w szybki i łatwy sposób. Wszyscy miłośnicy filmów, seriali i wydarzeń sportowych docenią również możliwość nagrywania ulubionych filmów w HD w czasie oglądania innych programów - powiedział Bogdan Wiciński, szef Manta Multimedia.

Włóż HDD do Emperor Hybrid i nagrywaj

W Manta DVBT05 Emperor Hybrid możemy więc łatwo umieścić dysk twardy, na którym będziemy mogli nagrywać programy i filmy z naziemnej telewizji cyfrowej. Tuner pozwala też oglądać treści z internetu (mamy tu dostęp do między innymi do YouTube, Picasa, Flickr, RSS News).

Manta Emperor Hybrid

Manta Emperor Hybrid

Manta Emperor Hybrid - jaki odtwarza formaty?

Tuner DVB-T jest zgodny z MPEG-4 o odczytuje następujące formaty: MPEG1/2/4,H.264, AVC/VC/RMVB/Xvid/DivX/MKV/Mov/ mpg/swf/MP3/TrueHD, JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF. Tuner obsługuje też zarówno dyski FAT16/FAT32, jak i NTFS/EXT3. Niestety Emperor Hybrid nie odtwarza napisów TXT (czyta za to SRT).

Manta Emperor Hybrid

Manta Emperor Hybrid

Dla kogo polski TV imperator?

Ja wolę mieć tuner DVB-T wbudowany od razu w telewizor, ale jeżeli ktoś ma stary telewizor, to z pewnością przyda mu się TV imperator Manty.

Cena tuner Manta Emperor Hybrid DVBT05 to 450 zł. Drogo to czy tanio? Jak myślicie?