Polski bestseller

Wyprodukowana w naszym kraju strategiczna gra Earth 2150 święci triumfy na Zachodzie.

Nie od dziś wiadomo, że produkowane w Polsce gry komputerowe zazwyczaj nie spotykają się z dobrym przyjęciem poza granicami naszego kraju. Wyjątek stanowi tu ukończona niedawno strategia czasu rzeczywistego - Earth 2150, której akcja rozgrywa się w całkowicie trójwymiarowym środowisku graficznym.

Grono fanów tego produktu ciągle się powiększa, a najlepszym dowodem ogromnej popularności są stale napływające zamówienia na kolejne egzemplarze i wyczerpanie zapasów z magazynów. Poza tym gra została bardzo wysoko oceniona przez zachodnią prasę branżową. Wiadomo już na pewno, że zostanie ona wydana także w Stanach Zjednoczonych, a oficjalna rynkowa premiera odbędzie się prawdopodobnie pod koniec bieżącego miesiąca.

Tymczasem producent tytułu, czyli TopWare Poland, postanowił przygotować niespodziankę dla polskich graczy. Otóż już teraz powinna pojawić się w sprzedaży specjalna edycja Earth 2150, która -oprócz dwóch płyt CD z danymi - ma zawierać zestaw plastikowych klocków umożliwiających zbudowanie pojawiających się w grze jednostek bojowych. Całość będzie kosztować 89,95 zł.


Zobacz również