Polski deweloper szuka zachodniego wydawcy

Nasz rodzimy producent gier komputerowych - Studio Calaris - opublikował pierwsze informacje i zrzuty z przygodowej gry pt. Mysterious Island. Firma poinformowała też, że szuka wydawcy tegop tytułu.

Mysterious Island będzie przygodówką z elementami gier RPG, strategii czasu rzeczywistego i symulacji życia, przeznaczoną przede wszystkim dla najmłodszych entuzjastów elektronicznej rozrywki. W grze będziemy sterować grupą pięciu przyjaciół, których statek rozbił się u brzegów tajemniczej wyspy.

Podstawowym zadaniem gracza będzie więc odnalezienie wszystkich członków załogi i budowa tratwy, którą będą mogli wrócić do domu. W trakcie poszukiwań materiałów nadających się do budowy tratwy, nasi bohaterowie będą musieli stawić czoło przedziwnym mieszkańcom wyspy, nieustannie nastającym na życie całej piątki.

Zanim wyruszą w drogę powrotną, postanawiają jednak rozwikłać tajemnicę dziwnego zachowania mieszkańców wyspy. Wkrótce okazuje się, że tubylcy znajdują się pod działaniem klątwy rzuconej przez okrutną i złą wiedźmę. Żeby móc bezpiecznie wrócić do domu, nasi bohaterowie muszą więc pokonać wiedźmę i uwolnić mieszkańców wyspy spod działania jej klątwy.

Podczas rozgrywki będziemy sterować pięcioma odmiennymi postaciami, z których każda będzie mogła rozwijać własne unikalne umiejętności, na podobnych zasadach jak w grach RPG. Podobnie jak w grach fabularnych ma wyglądać również system prowadzenia walki. Kiedy gra zostanie ukończona i kiedy trafi do sklepów - tego na razie nie wiadomo.

W poszukiwaniu przez wydawcy dla Mysterious Island pomaga firma Simply Gaming PR, która zajmuje się promocją produktów niezależnych deweloperów. Na razie Simply Gaming PR oferuje usługi tego typu za darmo, więc jeśli jesteś deweloperm i chcesz zaistnieć na Zachodzie, to warto się do nich się zwrócić.

Więcej informacji:

http://www.simplygamingpr.co.uk


Zobacz również