Polski reprezentant w konkursie na najbardziej wpływowy serwis flashowy

Serwis Powszechnego Domu Kredytowego - www.pdk.pl - został nominowany do tytułu "Most Influential Flash Site Of The Decade", czyli najbardziej wpływowego serwisu flashowego dekady.

Konkurs jest organizowany przez Adobe i FWA z okazji 10 lat technologii Flash.

O zwycięstwie zadecydują internauci. Od dwóch tygodni na witrynie FWA można oddawać głosy na wybrane, najbardziej znane serwisy reprezentujące każdy rok pomiędzy 1998 a 2006. Oddawanie głosów na każdy rocznik trwa dwa dni.

Obecnie trwa głosowanie mające wyłonić najbardziej wpływowy serwis wykonany w 2003 roku. Od 22 sierpnia zaś, również przez dwa dni, pod głosowanie oddane zostaną serwisy reprezentujące 2004 rok, m.in.: "Vodafone Future Vision" - stworzony przez szwedzką agencję North Kingdom - uznawany za kamień milowy w wykorzystaniu wideo w internecie.

Jedyny reprezentantem Nowej Europy w całym konkursie będzie w tym czasie serwis Powszechnego Domu Kredytowego (www.pdk.pl) stworzony przez Maxa Webera. Zwycięzcy poszczególnych głosowań trafią do rundy finałowej, która trwać będzie przez cały tydzień od 30 sierpnia.

więcej informacji pod adresem: http://maxweber.com/_stuff/press/flash10/