Polski serwer NWN 2 w ciągu miesiąca?

Ogromne emocje wzbudza wśród fanów Neverwinter Nights 2 informacja o tym, że już wkrótce ruszy oficjalny, polski serwer gry. Choć termin otwarcia nie został jeszcze ogłoszony, to w sieci roi się od dyskusji na ten temat. Przeglądając kilka z nich dochodzi się do prostego wniosku - start nastąpi w ciągu kilku najbliższych tygodni!

Polski serwer NWN 2 w ciągu miesiąca?

Dwa tygodnie temu, redaktorzy oficjalnej polskiej strony NWN 2 pokazali graczom pierwsze screeny z oficjalnego, polskiego serwera. Od tego czasu rozpoczęły się gorące dyskusje: kiedy nastąpi uroczyste otwarcie? Co znajdzie cię na serwerze? Czy można zgłaszać swoje pomysły?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie na tym forum. Widać, że twórcy świata, który powstanie na serwerze, bardzo przykładają się do swojej pracy. Cały czas można zgłaszać swoje pomysły i sugestie. Każda konstruktywna wypowiedź spotyka się z natychmiastową odpowiedzią.

Poniżej podajemy główne założenia serwera:

Świat i Bogowie: Forgotten Realms

Miejsce: Bliżej nieokreślone miejsce Faerun'u (żadne ze znanych)

Charakter: RPG

Doświadczenie: Niskie tempo XP, limit XP

System Śmierci: Jeszcze nie zdecydowano

Plany na dalszą przyszłość:

- Implementowanie nowych klas prestiżowych z D&D

- Implementowanie nowych czarów i atutów z D&D

Czy rzeczywiście, w ciągu najbliższych kilku tygodni fani doczekają się startu? W końcu nie od dziś wiadomo, że takie sprawy lubią ciągnąć się miesiącami... Cóż, my mamy nadzieję, że wszystko będzie w porządku i już wkrótce pojawi się możliwość zabawy w NWN 2 w zupełnie nowym wymiarze...