Polskie NecroVision w zestawie z... granatem

Firma Cenega, wydawca rodzimej gry NecroVision, wprowadziła do swojej oferty interesujący zestaw zawierający grę komputerową oraz dość nietypowy gadżet - replikę granatu z logo gry.

NecroVision jest tworzone przez rodzime studio The Farm 51. Fabuła gry została osadzona na początku XX wieku. Jest rok 1916, światem targa pierwszy globalny konflikt i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod powierzchnią ziemi rozwija się cywilizacja wampirów i demonów.

Młody amerykański żołnierz zostaje wysłany na front światowego konfliktu zbrojnego. W czasie kampanii odkrywa, że pod ziemią znajduje się świat pełen wampirów, demonów i innych potworów. W rezultacie kilku kolejnych wydarzeń bohater zostaje zmuszony do walki na dwóch frontach - na powierzchni oraz głęboko pod nią.

NecroVision będzie należała do gatunku FPS. Rozgrywka i fabuła produkcji ma bezpośrednio nawiązywać do wszelkiego rodzaju horrorów. Wiadomo, że w grze dostępne będą zaróno bronie z początku XX wieku, jak również potężne artefakty i technologia wampirów.

Warto wspomnieć także, że produkcja powstaje na znacznie zmodyfikowanym silniku innej znanej produkcji - Painkillera.

Cenega wypuściła wersję demonstracyjną gry NecroVision. Demo jest w pełnej polskiej wersji językowej. Plik można pobrać prosto z naszego serwera: NecroVision Demo PL.

Edycja gry z limitowanym granatem ręcznym dostępna jest pod tym adresem.