Polskie demo NecroVision już do pobrania!

Cenega udostępniła wersję demonstracyjną nowej polskiej produkcji o nazwie NecroVision. Ten niezwykle dynamiczny shooter powinien ukazać się na rynku już w najbliższym czasie. Teraz natomiast gracze mogą przekonać się czy warto czekać na pełną wersję. W pełni zlokalizowane demo można pobrać prosto z naszego serwera. Zapraszamy.

NecroVision jest tworzone przez rodzime studio The Farm 51. Gra ma należeć do gatunku mrocznych strzelanek First Person Perspective. Akcja dzieje się w 1916 roku podczas toczącej się pierwszej wojny światowej. Amerykański młody żołnierz wysłany na front po raz pierwszy widzi na własne oczy tak olbrzymią ilość cierpienia i zniszczenia jakie niosą ze sobą konflikty zbrojne.

Okaże się jednak, że to dopiero początek jego przygód. Żołnierz odkrywa, iż pod ziemią znajduje się świat pełen wampirów, demonów i innych potworów. Gra będzie przypominała horror, w którym gracz będzie toczył walkę zarówno na powierzchni, jak i w podziemnym świecie. Dostępne będą bronie z początku XX wieku, ale także potężne artefakty i technologia wampirów. Warto wspomnieć także, że produkcja powstaje na znacznie zmodyfikowanym silniku innego polskiego hitu - Painkiller.

Cenega wypuściła wersję demonstracyjną gry NecroVision. Demo jest w pełnej polskiej wersji językowej. Plik można pobrać prosto z naszego serwera. Zapraszamy.

- NecroVision Demo PL