Polskie demo NecroVision już do pobrania!

Cenega udostępniła wersję demonstracyjną nowej polskiej produkcji o nazwie NecroVision. Ten niezwykle dynamiczny shooter powinien ukazać się na rynku już w najbliższym czasie. Teraz natomiast gracze mogą przekonać się czy warto czekać na pełną wersję. W pełni zlokalizowane demo można pobrać prosto z naszego serwera. Zapraszamy.

NecroVision jest tworzone przez rodzime studio The Farm 51. Gra ma należeć do gatunku mrocznych strzelanek First Person Perspective. Akcja dzieje się w 1916 roku podczas toczącej się pierwszej wojny światowej. Amerykański młody żołnierz wysłany na front po raz pierwszy widzi na własne oczy tak olbrzymią ilość cierpienia i zniszczenia jakie niosą ze sobą konflikty zbrojne.

Polskie demo NecroVision już do pobrania!

Okaże się jednak, że to dopiero początek jego przygód. Żołnierz odkrywa, iż pod ziemią znajduje się świat pełen wampirów, demonów i innych potworów. Gra będzie przypominała horror, w którym gracz będzie toczył walkę zarówno na powierzchni, jak i w podziemnym świecie. Dostępne będą bronie z początku XX wieku, ale także potężne artefakty i technologia wampirów. Warto wspomnieć także, że produkcja powstaje na znacznie zmodyfikowanym silniku innego polskiego hitu - Painkiller.

Cenega wypuściła wersję demonstracyjną gry NecroVision. Demo jest w pełnej polskiej wersji językowej. Plik można pobrać prosto z naszego serwera. Zapraszamy.

- NecroVision Demo PL