Polskie drużyny w FIFA 2004

Entuzjastów rozgrywek w FIFA 2004, na pewno ucieszy wiadomość, że grupa programistów skupionych wokół serwisu fifaserwis.com ukończyła już prace nad ad-onem wprowadzającym do gry elementy polskiej ligi i polskie pierwszoligowe drużyny w aktualnych składach.

Polskie drużyny w FIFA 2004

Opublikowana przez fifaserwis.com nakładka MPPL 2004 wprowadza do gry, nie tylko aktualne składy I ligi polskiej, ale także 3, wybrane przez użytkowników serwisu, drużyny z II ligi (Pogoń, Jagiellonię i Cracovię). Przy każdym z wirtualnych zawodników znajdziecie informacje na temat daty jego urodzin, wagi i wzrostu – wygląd wielu z nich zbliżony jest również do rzeczywistości. Na zrzucie obok, reprezentacja Groclinu, która zmierzy się w czwartek z Bordoux - poniżej fragment pojedynku Legia-Wisła.

Polskie drużyny w FIFA 2004

Wszystkie polskie zespoły w grze występują w szczegółowo odwzorowanych strojach. Dodatek aktualizuje również skład polskiej reprezentacji narodowej, ustawienia zawodników i ich stroje. Ponadto rozgrywki w ramach polskiej ligi będą odbywać się według takiego samego schematu i harmonogramu, jak w rzeczywistości, gdyż w MML wprowadzono aktualny kalendarz rozgrywek ligowych i Pucharu Polski.

Ad-on można pobrać z serwisu http://www.fifaserwis.com